З 2017-го року цей захід уперше пройшов під патронатом НОК України, що стало визнанням їхнього рівня та значення для розвитку легкої атлетики в Україні.
Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної ради.
На стадіоні «Олімпійські резерви» зібралися понад 300 юних спортсменів — хлопців і дівчат 2008 року народження та молодших із Дніпропетровщини, Харкова й Запоріжжя.
У відкритті заходу взяли участь представники обласної та міської влади, керівництво спортивних установ, федерацій та громадських організацій. Прийшли підтримати молодь і зірки української легкої атлетики: призерки Олімпійських ігор з Дніпропетровщини, паралімпійська чемпіонка, відомі тренери та діячі спортивної галузі.
“Ці змагання стали не тільки святом спорту, а й важливим етапом підготовки: вони мають статус відбіркових до командного чемпіонату України, який наприкінці травня пройде у Луцьку. Під час стартів тренери формували склад команди та придивлялися до перспективних спортсменів”, – зазначають у повідомленні.
Загалом учасники демонстрували хороші результати в різних дисциплінах — від метань і стрибків до бігу з бар’єрами.
Раніше “Особи” також інформували: Магучіх з Дніпра перемогла на золотому етапі Континентального туру в Токіо.
























