Новини

Росіяни обстрілювали три райони Дніпропетровщини

Застосовували дрони-камікадзе ближнього радіусу дії. Крім того, КАБи летіли по Новопавлівській громаді, а артилерія ворога била по Нікопольщині.

296Переглядів

Ввечері та на ранок окупанти знову атакували Нікопольщину. Крім того, від ворожих ударів потерпали Синельниківський та Криворізький райони області.

Про це повідомляють у ДніпроОВА.

За минулий день окупанти близько трьох десятків разів атакували Нікопольщину. Били з артилерії та застосовували безпілотники. Цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській та Покровській громадах.

Пошкоджені 3 багатоквартирних будинки, приватна оселя, адміністративна будівля, інфраструктура.

По Межівській громаді Синельниківського району окупанти вдарили дроном, а по Новопавлівській били КАБами. Пошкоджений будинок культури та інфраструктура.На щастя, обійшлося без постраждалих.

По Марганецькій громаді вдарили дронами-камікадзе, вранці обстріляли з артилерії сам Нікополь.

Наслідки ранкових атак ще уточнюються.

За додатковою інформацією через вчорашню атаку по Червоногригорівській громаді пошкоджена будівля, що не експлуатувалася.

Також окупанти атакували дроном Грушівську громаду Криворізького району. Пошкоджена інфраструктура.

Раніше “Особи” також писали: Росіяни зруйнували дві пам’ятки архітектури у прифронтовій громаді на Дніпропетровщині .

Залишити відповідь