У Всеукраїнському конкурсі “Учитель року-2025” взяли участь 129 педагогів області. Цього разу кращих визначали у чотирьох номінаціях – зарубіжна література, історія, хімія та трудове навчання. В області фіналістами стали 20 вчителів.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
«Педагоги обрали надзвичайно важливу місію. Передають знання нашим дітям і допомагають їм визначитися із майбутнім. І дуже добре, що за цією справою встигають вдосконалюватися самі. Так не тільки йдуть в ногу з часом, але й показують гідний приклад вихованцям. Учасники Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025» довели це», – сказала заступник начальника ОВА Ірина Грицай.
Переможцям та учасникам обласного етапу «Учитель року – 2025» вручили відзнаки та подарунки. А ще для них підготували музичний сюрприз – виступ військового оркестру.
Лідери за результатами в регіоні продовжили боротьбу вже у всеукраїнському турі. Третє місце там взяла вчителька історії з Дніпра Наталія Власова.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі провели легкоатлетичні змагання «Олімпійське сузір’я Придніпров’я»”.























