Перший випадок стався вночі 11 квітня у Тернівському районі міста. Чоловік цеглою розбив вікно магазину та викрав планшет. Через місяць, 14 травня, підозрюваний через відкрите вікно проник до квартири, звідки викрав побутову техніку.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Поліцейські зібрали речові докази та встановили грабіжника. Ним виявився раніше неодноразово судимий 34-річний місцевий мешканець.
Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч.4 ст.185 Кримінального кодексу України. Наразі йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Потерпілим повернули вкрадене майно.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі викрили трьох шахраїв, які торгували неіснуючими товарами”.



















