Співробітники Департаменту стратегічних розслідувань нацполіції продовжують системну роботу з виявлення каналів незаконного обігу підакцизних товарів.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Так, минулого тижня під час перевірки оперативної інформації та проведення спільних заходів з Управлінням патрульної поліції , правоохоронці зупинили вантажний автомобіль, водій якого перевозив спирт.
У кузові поліцейські виявили 17 пластикових бочок, наповнених рідиною з характерним запахом спирту, загальним обʼємом майже 4 000 літрів. За продаж такого обʼєму сировини бізнесмени мали б сплатити до бюджету понад 500 000 гривень податку. Проте в даному випадку ділки вирішили піти у підпілля, аби уникнути сплати.
Відомо, що автомобіль прямував до місця незаконного виготовлення фальсифікованих горілчаних виробів, а водій авто не зміг надати жодних документів на транспортування вантажу та пояснити його походження.
З такої кількості спирту тіньові виробники алкогольної продукції могли б отримати 10 000 літрів горілки, а це 20 000 пляшок обʼємом 0,5 літрів.
Слідчі Кам’янського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.
Наразі проводяться подальші слідчо-оперативні заходи для встановлення усіх причетних до злочину осіб та притягнення їх до відповідальності. Слідство триває.
Нині досудове розслідування у цій справі завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Організатору міжрегіонального каналу постачання спирту підпільним виробникам загрожує штраф до 170 000 гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині виявили підпільне виробництво алкоголю майже у промислових масштабах.





















