Наприкінці березня 2025 року Криворізька теплоцентраль затвердила графік ремонту теплових мереж. Відповідно до нього, до кінця квітня мали початися роботи на 97 об’єктах. Проте зараз з’ясувалося, що на 79 із них нічого не робиться.
Про це повідомили у міській раді, яка вже звернулася до НАК «Нафтогаз України» та Міністерства розвитку громад і територій із вимогою вплинути на ситуацію.
Загалом підприємство планувало оновити понад 55 тисяч метрів тепломереж. Але за перевіркою виконано лише частину.
Водночас «Криворіжтепломережа» каже, що вже готується до нового опалювального сезону. Вони планують:
- встановити 8 нових модульних котелень і 7 когенераційних установок;
- капітально відремонтувати 5 котлів із 13 запланованих;
- замінити понад 50 км теплотрас;
- відновити теплоізоляцію на 15 км труб.
Також у планах — модернізація великих котелень, зокрема тієї, що обігріває понад 600 багатоповерхівок. Там встановлять нове обладнання та оновлять старі магістралі.
Загалом місто готується до зими, але темпи робіт у деяких підприємств викликають занепокоєння.
Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському урочисто відкрили один з корпусів ліцею”.



















