У Дніпрі триває подовження дії учнівських квитків та оновлений процес перевипуску. Процедура стала простішою та швидшою. Все робиться в електронному форматі. Батькам та учням не потрібно звертатися до школи або заповнювати паперові анкети.
Про це повідомили в Дніпровській міській раді.
“Одним із ключових нововведень є те, що тепер учнівський квиток має електронну форму та відображається в мобільному застосунку «єДніпро». У ньому учнівський квиток автоматично оновлюється після того, як класний керівник переведе учня до наступного класу та додасть нову фотокартку. Завдяки цьому учні безперервно мають доступ до пільг: безкоштовного проїзду у електротранспорті та знижки 25 % на автобусні маршрути, зокрема й під час канікул”, – повідомили в міській раді.
Як продовжити дію учнівського квитка
- батькам потрібно передати класному керівнику оновлену фотокартку дитини;
- після отримання фотокартки заклад освіти завантажить її до електронної картки учня, сформує відповідні списки і передасть їх до комунального підприємства «єДніпро»;
- у КП “єДніпро” перевірять отримані дані та надрукують учнівський квиток;
- заклад освіти самостійно забирає учнівські та передає їх учням.
Електронний учнівський квиток також відображається у застосунку «єДніпро» у розділі «Документи». Він доступний як в акаунті учня, так і в акаунті одного з батьків.
Якщо у вас виникають питання щодо учнівського квитка вашої дитини або користування застосунком «єДніпро», ви можете звернутися на гарячу лінію КП «єДніпро» за номерами: 067 876 94 49, 050 876 94 49, 063 876 94 49.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині збираються створити «Самарсько-Орільський» національний природний парк”.



















