Новини

Юнак з Доброї Надії став «Дитиною-героєм» 2025 року. Що він зробив

Артем Малошик із села Добра Надія (Нікопольський район) отримав відзнаку МВС за мужність під час війни.

381Переглядів

Під час обстрілів він допомагав гасити пожежі, рятував речі односельців, а також самотужки загасив машину, що загорілась після удару дрона.

Про це повідомив голова МВС Ігор Клименко.

«Волонтер. Рятівник. Дорослий у серці», – написав міністр про Артема.

Разом з ним нагороду отримали ще шестеро дітей з різних областей України.

Село Добра Надія знаходиться в 9 км, через колишнє Каховське водосховище, від окупованого російською федерацією Енергодару.

Раніше “Особи” також сповіщали: Маленький дніпрянин встановив рекорд України: в чому він полягає.

Залишити відповідь