Служба безпеки України та нацполіція за лічені години встановили та затримали двох агентів російських спецслужб, які 6 червня цього року вчинили теракт у Дніпрі.
Про це інформує СБУ.
Встановлено, що вони причетні до підриву саморобного вибухового пристрою (СВП) під автівкою співробітника місцевої прокуратури. Унаслідок цього правоохоронець отримав легкі тілесні ушкодження, а його транспортний засіб повністю знищено. За даними медиків, наразі життю прокурора нічого не загрожує.
Ворожими агентами виявилися 2 чоловіків, яких рф завербувала через Телеграм-канали із пошуку «легких грошей».
Спочатку їхнім завданням було встановити стеження за «потенційною ціллю» та звітувати про його графік дня і маршрути пересування. Далі, за вказівкою куратора, один із агентів мав закласти СВП під автомобіль прокурора та здійснити фото- і відеофіксацію наслідків теракту.
Наразі обидва затриманих дають правоохоронцям викривальні покази на свого куратора та підривну роботу в інтересах рф.
Слідчі СБУ повідомили фігурантам про підозру за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, вчинений за попередньою змовою групою осіб). Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.
Раніше “Особи” також писали: Військовий та політик Максим Голосний звернувся до Генштабу: перебував без зброї та без спорядження на передовій.





















