Новини

У Дніпрі затримали двох російських агентів, які спалили авто прокурора

СБУ та Нацполіція «по гарячих слідах» затримали 2 агентів російських спецслужб, які підірвали авто співробітника прокуратури у Дніпрі.

344Переглядів

Служба безпеки України та нацполіція за лічені години встановили та затримали двох агентів російських спецслужб, які 6 червня цього року вчинили теракт у Дніпрі.

Про це інформує СБУ.

Встановлено, що вони причетні до підриву саморобного вибухового пристрою (СВП) під автівкою співробітника місцевої прокуратури. Унаслідок цього правоохоронець отримав легкі тілесні ушкодження, а його транспортний засіб повністю знищено. За даними медиків, наразі життю прокурора нічого не загрожує.

Ворожими агентами виявилися 2 чоловіків, яких рф завербувала через Телеграм-канали із пошуку «легких грошей».

Спочатку їхнім завданням було встановити стеження за «потенційною ціллю» та звітувати про його графік дня і маршрути пересування. Далі, за вказівкою куратора, один із агентів мав закласти СВП під автомобіль прокурора та здійснити фото- і відеофіксацію наслідків теракту.

Наразі обидва затриманих дають правоохоронцям викривальні покази на свого куратора та підривну роботу в інтересах рф.

Слідчі СБУ повідомили фігурантам про підозру за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, вчинений за попередньою змовою групою осіб). Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.

Раніше “Особи” також писали: Військовий та політик Максим Голосний звернувся до Генштабу: перебував без зброї та без спорядження на передовій.

Залишити відповідь