Туристка з Дніпропетровщини заблукала у горах та потребувала допомоги 12 червня. Рятувальники гірського пошуково-рятувального відділення селища Верховина у складі чотирьох осіб відправилися на її пошуки.
Рятувальники оперативно дісталися до заблукалої та транспортували її до автомобіля екстреної медичної допомоги. Про це повідомили в ДСНС Івано-Франківської області.
Туристів закликають бути обережними під час мандрівок у горах.
Мандрівникам радять завантажити застосунок “Порятунок у горах”. Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме:
- голосових дзвінків;
- передачі сигналів “SOS” із географічними координатами.
Завантажити застосунок “Порятунок у горах” можна за посиланням.
Раніше “Особи” також писали: “Здають кров, аби врятувати життя: у Дніпрі нагородили донорів”.



















