Новини

Здають кров, аби врятувати життя: у Дніпрі нагородили донорів

Напередодні Всесвітнього дня донора в ОВА нагородили донорів Дніпропетровщини.

541Переглядів

У Дніпрі нагородили донорів, на рахунку яких понад 40 донацій. За це їм присвоїли почесні звання та вручили нагрудні знаки. А ще – передали вітальні листи й грамоти.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«Цього разу День донора проходить під девізом «Здавайте кров, даруйте надію: разом рятуємо життя». Він дуже актуальний, особливо, для України. Адже долучаючись до цієї справи, допомагаємо породіллям та важко хворим людям. А ще – військовим та цивільним, які страждають від агресії ворога. Тож вдячна кожному, хто віддає часточку себе заради інших», – зазначила заступник начальника ОВА Ірина Грицай.

Серед почесних донорів Дніпропетровщини – один Герой України, 35 заслужених та до 10 тис почесних донорів.

«Основна потреба у рідкісних групах крові. Це всі з негативним резус фактором – від першої до четвертої. Відсоток людей, які мають такі, не надто високий. Тому ми завжди раді бачити донорів, готових поповнити запаси, що необхідні для порятунку життів», – поділилася лікар-трансфузіолог Антоніна.

Долучитися до когорти донорів можуть люди від 18 до 60 років, які не мають протипоказань. Для цього слід звернутися до одного з пунктів здачі крові. При собі мати паспорт і картку платника податків. Процедурі передує медичне обстеження.

Раніше “Особи” також писали: “Одна з громад Дніпропетровщини стала партнером французького міста”.

Залишити відповідь