Новини

Хлопці з Дніпропетровської області намагалися втекти до Румунії 

На Буковині прикордонники разом з нацгвардійцями затримали двох жителів Дніпропетровщини, які намагалися незаконно перетнути українсько-румунський кордон.

434Переглядів

За повідомленням, чоловіки 23 та 24 років прямували важкопрохідною гірською місцевістю, щоб уникнути зустрічі з прикордонними нарядами. Пошукова група, використовуючи сучасні засоби спостереження, оперативно виявила порушників.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Чернівецького прикордонного загону.

Оскільки порушники при спробі затримання намагалися втекти, то прикордонники здійснили кілька попереджувальних пострілів.

Чоловіків затримали, доставили до прикордонного підрозділу та склали матеріали за статтями 185204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Раніше “Особи” також сповіщали: За час повномасштабної війни затримали майже 50 тисяч осіб за спробу незаконного перетину кордону.

Залишити відповідь