Злочин стався 17 червня близько 20:30 у селі Знаменівка. Двоє чоловіків, розбивши вікно, залізли в будинок. Вони залякали 87-річну бабусю та винесли два телевізори, мобільний телефон та інше майно.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Поліцейські Самарівського районного відділу поліції затримали підозрюваних, награбоване — вилучили. Грабіжниками виявилися двоє місцевих жителів 44 та 27 років, які вже притягалися до кримінальної відповідальності.
Наразі слідчі, за погодженням із Самарівською окружною прокуратурою, повідомили зловмисникам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до десяти років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Раніше “Особи” також писали: “У дніпровському суді почалися слухання справи злочинної групи, яка наживалася на облаштуванні дитячих майданчиків”.





















