Новини

У Дніпрі відкрили першу частину проєкту «Історії Героїв»

У Дніпрі в Шевченківському районі з’явилася перша частина проєкту “Історії Героїв”.

451Переглядів

У Дніпрі в Шевченківському районі в рамках проєкту “Історії Героїв” з’явилися 36 історій дніпрян, які віддали життя на фронті. Біля проспекту Богдана Хмельницького розмістили 12 конструкцій, кожна — з трьома світлинами та історіями героїв.

Про це повідомили в міській раді Дніпра.

«36 історій про боротьбу, відвагу й жертовність сьогодні з’явилися у публічному просторі Дніпра. Це історії тих, хто вірив в Україну, її майбутнє і перемогу. Ми не маємо права здаватися. Жити, працювати, боротися далі — наш обов’язок перед ними. І Дніпро був, є і буде українським форпостом, домівкою для живих і пам’яттю для полеглих», — наголосив заступник міського голови з питань інформаційної політики Андрій Денисенко.

Мати загиблого Героя Олексія Сухорукова розповіла, що син пішов добровольцем на фронт. Воював на Сумському напрямку, там і обірвалося його життя.

«Мій син був справжнім патріотом. Він ще з 90-х закликав усіх голосувати за незалежну Україну, їздив волонтером, коли почалась анексія Криму, а з 2014-го пішов добровольцем. Він був світлою людиною: і виноградар, і історик, і медик. Знав столиці всіх країн світу. Коли почалася повномасштабна війна, одразу прибіг і сказав: «Мамо, почалось, я мушу йти. Коли він був на полі бою, по них вдарили ворожими «Градами», він отримав поранення, несумісні з життям. Це добре, що про наших дітей не забувають, вся Україна має пам?ятати, завдяки кому ми маємо можливість прокидатися вранці», — розповіла  мати загиблого Героя Валентина Сухорукова.

Раніше “Особи” також писали: “Росіяни били по двох районах Дніпропетровщини, є поранені та постраждалі”.

Залишити відповідь