Новини

У двох районах Дніпропетровщини встановили сучасні бюветні станції

Обласна влада завдяки підтримці міжнародних партнерів продовжує забезпечувати людей на Нікопольщині та Криворіжжі чистою питною водою.

630Переглядів

Завдяки міжнародним партнерам та підтримці обласної ради у громадах, що постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС, встановлено сучасні бюветні станції – у Нікопольському та Криворізькому районах.

Про це повідомляє пресслужба обласної ради.

Фокус при встановленні бюветних станцій зроблено на віддалені села, які навіть до трагедії не мали централізованого водопостачання.

“Тепер для людей працюють сучасні бюветні станції потужністю до тисячі літрів на годину. 11 таких станцій уже працюють, щодня забезпечуючи водою понад 63 тисячі людей. Дякую міжнародним партнерам з БФ «Люкрейн» за допомогу жителям області! Наша спільна робота – це частина системного підходу із забезпечення громад безперебійним водопостачанням”, – розказав голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Зазначають, що це вода глибокої фільтрації: механічне очищення, зворотний осмос, знезараження. І, як кажуть самі люди, вона просто смачна.

Більше деталей можна побачити у відео.

Раніше “Особи” також писали: В одній з громад Дніпропетровщини водопостачання подорожчало у 6 разів.

Залишити відповідь