Новини

На Дніпропетровщині вночі збили 10 шахедів, є влучання у двох районах

Росіяни цієї ночі активно атакували ударними дронами Дніпропетровщину. Збито 10 шахедів, але є наслідки у Дніпровському та Криворізькому районах. Поранено двоє дітей і 51-річний чоловік.

287Переглядів

Вночі агресор спрямував на область безпілотники. 10 з них, за інформацією ПвК, збили оборонці неба. Але є і влучання у двох районах.

Про це на ранок поінформував начальник ДніпроОВА.

За словами Сергія Лисака, у Дніпровському постраждали троє людей. Всі госпіталізовані. Дві 13-річні дівчинки у стані середньої тяжкості. 51-річний чоловік – “важкий”. Зайнялися 3 будинки, 2 гаражі, 4 господарські споруди та ліс. Знищені 7 авто, ще 4 – пошкоджені.

Влучання сталося на території садового товариства.

У ДСНС оприлюднили фото з місця гасіння пожежі.

На Криворіжжі також виникла пожежа. Понівечена інфраструктура.

Крім того традиційно потерпала від ударів різною зброєю Нікопольщина. Район російська армія атакувала FPV-дронами та артилерією. Била по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Загиблих та поранених тут на щастя немає.

Протягом минулого дня росіяни били по різних районах області. Неспокійною видалася неділя для міста Самар. Через ворожі удари там понівечені школа та багатоквартирні будинки. В них потрощені вікна. За неофіційною інформацією метою ворожої атаки був місцевий ТЦК та СП. Постраждав 25-річний чоловік. Загалом там понівечені інфраструктура, школа, 9 багатоквартирних будинків та 7 авто.

Кілька фото руйнувань, завданих обстрілами росіян на Нікопольщині.

Потерпала також Нікопольщина. А саме райцентр, Мирівська, Марганецька, Покровська громади. Туди ворог скеровував fpv-дрони, важку артилерію, скидав боєприпаси з БпЛА. Постраждала 73-річна жінка. Відновлюватися вона буде вдома.

Через обстріли в районі сталося декілька займань. Горіли гараж, вантажівка та сухостій. Вогнем охопило 2 господарські споруди, є й пошкоджені. Понівечено 7 приватних осель, сонячні панелі, газогони та лінія електропередач.

За уточненою інформацію, після вчорашніх атак противника по допомогу до медиків звернулися ще двоє тамтешніх мешканців. Це 15-річний хлопець та 59-річний чоловік.

Надвечір росіяни вгатили КАБом по Великомихайлівській громаді Синельниківщини. Попередньо, сталося займання. Вранці 13 липня там загинула жінка.

Раніше “Особи” також писали: У Маломихайлівці за 18 км від фронту фермери збирають ранні зернові.

 

Залишити відповідь