Новини

У Павлограді готуються провести конкурс перевізників

Тут хочуть запровадити безготівкову оплату проїзду за допомогою терміналів у салонах автобусів.

381Переглядів

У Павлограді готуються до проведення конкурсу на визначення перевізників для обслуговування міських автобусних маршрутів.

Про це повідомляє “Відомо”.

Міська влада вже розробляє умови конкурсу, серед яких будуть вимоги щодо наявності терміналів для безготівкової оплати проїзду та частки електроавтотранспорту в автопарку перевізників.

Конкурс планується провести у 2026 році, але міська влада вже зараз працює над формуванням обов’язкових вимог.

Серед нових вимог – впровадження безготівкової оплати проїзду за допомогою терміналів у салонах автобусів.

Також розглядається вимога щодо частки електроавтотранспорту в автопарку перевізників.

Міський голова Павлограда зазначив, що ці вимоги будуть чітко прописані для майбутніх перевізників, щоб вони розуміли, на яких умовах вони працюватимуть.

Нагадаємо, що у 2024 році вже проводився конкурс на перевізника по окремих маршрутах Павлограда, зокрема, №4, №4А та №18. Тоді серед умов були вимоги щодо наявності 50% автобусів з обладнанням для людей з інвалідністю, спецодягу для водіїв та GPS-моніторингу роботи автобусів.

Раніше “Особи” також писали: У Павлограді п’яний водій скоїв ДТП, постраждала дитина.

Залишити відповідь