Новини

У Марганці планують витратити понад 10,6 млн грн на підмітальну машину

У місті Марганець під час війни планують купити підмітальну машину за понад 10,6 млн грн.

303Переглядів

КП «Комунальник» Марганецької міської ради планує витратити 10 615 000 гривень з бюджету на придбання багатофункціональної підмітально-прибиральної машини з широким набором навісного обладнання.

Про це стало відомо з тендеру на  Prozorro, який опублікували 9 липня 2025 року.

Серед вимог до машини: повний привід, дизельний двигун з потужністю не менше 74 к.с., кондиціонер, підігрів сидіння, камери огляду, LED-освітлення, щіткові блоки, сніжні відвали, система розкиду солі та навіть вбудована мийка високого тиску.

Аукціон призначено на 17 липня. А постачання заплановане до кінця 2025 року.

Раніше “Особи” також писали: “У Нікопольському районі вщент згоріла вантажівка”.

Залишити відповідь