Новини

У Дніпрі подружжя агентів росії намагалося підірвати військового

Прокурори Дніпра повідомили про підозру подружжю агентів спецслужб рф, яке намагалося підірвати військовослужбовця ЗСУ.

346Переглядів

За процесуального керівництва облпрокуратури контррозвідка СБУ спільно з Нацполіцією області затримала подружжя, яке планувало підірвати військовослужбовця ЗСУ.

Про це інформує пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Подружжя з Дніпра було завербоване через месенджер Telegram спецслужбами рф. Їм запропонували «заробіток» за виконання диверсійних завдань.

Відповідно до інструкцій куратора, чоловік придбав необхідні компоненти та виготовив саморобний вибуховий пристрій.

Жінка створила фейкові акаунти на сайті знайомств і вийшла на контакт із військовослужбовцем ЗСУ. Вона домовилася про зустріч, попросивши забрати речі для «брата» у свого знайомого.

На зустріч із військовим прибув підозрюваний та передав йому рюкзак із вибухівкою. Одразу після передачі зловмисники намагалися дистанційно підірвати СВП, однак правоохоронці своєчасно знешкодили пристрій і затримали їх.

Дії агентів росії кваліфіковано за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 258 КК України. Їм повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі військовий у відпустці разом з дружиною працювали на РФ і готували теракти.

Залишити відповідь