Новини

Дніпрянина, який передавав ворогу дані про дислокацію військ Нацгвардії, засудили до 15 років ув’язнення

Завербований росіянами чоловік вів приховану фото- та відеозйомку військових об'єктів у Дніпрі, передаючи їх координати ворогу.

335Переглядів

Прокурори обласної прокуратури відстояли в апеляційному суді вирок першої інстанції, винесений мешканцю м. Дніпро, — 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна.

Про це інформує пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Чоловіка визнали винним у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Виконуючи завдання «куратора», він передавав дані про розташування військових і стратегічних об’єктів у Дніпрі. Для цього фіксував інформацію приховано: робив фото- та відеозйомку, об’їжджаючи місто.

Зібрані матеріали надсилав ворогу через месенджер.

У такий спосіб спецслужби рф отримали від нього координати шпиталів, адмінбудівель районних ТЦК та СП, блокпостів, а також опис розташування військової техніки поруч із частинами Нацгвардії України.

У судовому засіданні свою вину обвинувачений не визнав. Однак апеляційна інстанція погодилася з позицією прокуратури і залишила вирок без змін, а скаргу сторони захисту — без задоволення.

Вирок набрав законної сили.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

Також раніше “Особи” інформували: Хто став новим прокурором Дніпропетровської області та що про нього відомо.

Залишити відповідь