Прокурори обласної прокуратури відстояли в апеляційному суді вирок першої інстанції, винесений мешканцю м. Дніпро, — 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна.
Про це інформує пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.
Чоловіка визнали винним у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Виконуючи завдання «куратора», він передавав дані про розташування військових і стратегічних об’єктів у Дніпрі. Для цього фіксував інформацію приховано: робив фото- та відеозйомку, об’їжджаючи місто.
Зібрані матеріали надсилав ворогу через месенджер.
У такий спосіб спецслужби рф отримали від нього координати шпиталів, адмінбудівель районних ТЦК та СП, блокпостів, а також опис розташування військової техніки поруч із частинами Нацгвардії України.
У судовому засіданні свою вину обвинувачений не визнав. Однак апеляційна інстанція погодилася з позицією прокуратури і залишила вирок без змін, а скаргу сторони захисту — без задоволення.
Вирок набрав законної сили.
Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.
Також раніше “Особи” інформували: Хто став новим прокурором Дніпропетровської області та що про нього відомо.



















