На Дніпропетровщині судді міськрайонного суд повідомили про підозру за одержання хабаря.
Про це інформують у Національної поліції України.
Викрили діяльність судді правоохоронці Нацполіції спільно з детективами НАБУ та САП. Вони встановили, що суддя одного з міськрайонних судів Дніпропетровської області вимагав та отримав від особи хабаря за винесення позитивного рішення по кримінальній справі, яка знаходиться у нього на розгляді – йдеться про службову недбалість.
Під час завершального судового засідання суддя оголосив виправдувальний вирок.
Йому оголосили підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу. Підозрюваному може загрожувати до 10 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Кривому Розі голові благодійного фонду повідомлено про підозру.






















