Новини

У Кам’янському районі двоє чоловіків підпалили міськраду

42-річний та 25-річний чоловіки діяли згідно інструкцій за винагороду. Хто та скільки їм пропонував - не повідомляють.

266Переглядів

Поліцейські спільно з працівниками СБУ викрили та затримали двох мешканців Кам’янського району, які за грошову винагороду умисно підпалили адміністративну будівлю міської ради.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

За даними слідства, зловмисники діяли за заздалегідь узгодженим планом. 42-річний чоловік розбив вікно та підготував дерев’яну конструкцію з рукавицею, а його 25-річний спільник підпалив її та разом із пляшкою бензину закинув усередину приміщення. Після цього обидва втекли з місця події. У результаті оперативних заходів правоохоронці встановили та затримали зловмисників.

За погодженням із Жовтоводською окружною прокуратурою, фігурантам повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2  ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу) КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.

Наразі не повідомляють, чи відбувся цей підпал адмінустанови на замовлення росіян. Але схоже на їхні терористичні методи.

Раніше “Особи” повідомляли: З невідомих причин молодий криворіжець підпалив дві автівки в Одесі.

Залишити відповідь