Поліцейські спільно з працівниками СБУ викрили та затримали двох мешканців Кам’янського району, які за грошову винагороду умисно підпалили адміністративну будівлю міської ради.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
За даними слідства, зловмисники діяли за заздалегідь узгодженим планом. 42-річний чоловік розбив вікно та підготував дерев’яну конструкцію з рукавицею, а його 25-річний спільник підпалив її та разом із пляшкою бензину закинув усередину приміщення. Після цього обидва втекли з місця події. У результаті оперативних заходів правоохоронці встановили та затримали зловмисників.
За погодженням із Жовтоводською окружною прокуратурою, фігурантам повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу) КК України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.
Наразі не повідомляють, чи відбувся цей підпал адмінустанови на замовлення росіян. Але схоже на їхні терористичні методи.
Раніше “Особи” повідомляли: З невідомих причин молодий криворіжець підпалив дві автівки в Одесі.




















