Новини

Поліція Дніпра затримала підозрюваного у спробі підпалу відділення пошти

Спроба підпалу сталася 4 серпня у Центральному районі Дніпра.

278Переглядів

Про ще одну спробу підпалу державної установи повідомила поліція. Чоловік кинув скляну пляшку з легкозаймистою речовиною під вхідні двері приміщення пошти.

Про це повідомляє ГУНП у  Дніпропетровській області.

4 серпня до поліції надійшло повідомлення про загоряння біля одного з поштових відділень, розташованого в Центральному районі міста.

Невідомий намагався підпалити приміщення, після чого зник із місця події. Загоряння ліквідували працівники установи, ніхто не постраждав. Пошкоджень зазнали вхідні двері.

Оперативники  спільно з поліцейськими кримінального аналізу провели комплекс оперативно-розшукових заходів. У результаті поліцейські встановили особу палія – ним виявився 20-річний місцевий мешканець.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 194 (замах на умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу) КК України. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.

Раніше “Особи” також інформували: У Кам’янському районі затримали підозрюваного в умисному вбивстві та застосуванні вибухівки.

Залишити відповідь