Працівниця одного з коледжів Кам’янського району вимагала та отримала від абітурієнта грошову винагороду за сприяння у вступі до навчального закладу.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Правоохоронці Дніпровського РУП № 2 встановили, що адміністраторка навчального закладу, яка входила до складу приймальної комісії, вимагала у чоловіків гроші за вступ на денну форму навчання до коледжу.
18 серпня правоохоронці затримали жінку в її службовому кабінеті під час отримання хабаря.
За погодженням із Лівобережною окружною прокуратурою міста Дніпра, слідчі повідомили посадовиці про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від пʼяти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади.
20 серпня суд обрав затриманій запобіжний захід утримання під вартою. Триває досудове розслідування.
Раніше також “Особи” повідомляли: У Павлоградському районі посадовець незаконно збагатився на ремонті ліцею.



















