Новини

У Кам’янському районі посадовиця коледжу брала по 500 доларів за гарантію вступу до закладу

Гарантований вступ до навчального закладу за $500: слідчі Дніпра повідомили про підозру службовій особі.

287Переглядів

Працівниця одного з коледжів Кам’янського району вимагала та отримала від абітурієнта грошову винагороду за сприяння у вступі до навчального закладу.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Правоохоронці Дніпровського РУП № 2 встановили, що адміністраторка навчального закладу, яка входила до складу приймальної комісії, вимагала у чоловіків гроші за вступ на денну форму навчання до коледжу.

18 серпня правоохоронці затримали жінку в її службовому кабінеті під час отримання хабаря.

За погодженням із Лівобережною окружною прокуратурою міста Дніпра, слідчі повідомили посадовиці про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від пʼяти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади.

20 серпня суд обрав затриманій запобіжний захід утримання під вартою. Триває досудове розслідування.

Раніше також “Особи” повідомляли: У Павлоградському районі посадовець незаконно збагатився на ремонті ліцею.

Залишити відповідь