З 1 вересня 2025 року на Дніпропетровщині учні початкових класів отримують безоплатне гаряче харчування.
Про це повідомив очільник обласної ради Микола Лукашук.
Кабміні ухвалив постанову №961, яка забезпечує фінансування харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти через освітню субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам.
Для Дніпропетровської області на це передбачено 113,4 млн грн: обласний бюджет отримав 3,6 млн грн, решта коштів розподілена між громадами.
Найбільше підтримуються:
- Дніпровська громада – 23,5 млн грн,
- Криворізька – 21,1 млн грн,
- Кам’янська – 10,4 млн грн,
- Павлоградська – 4,15 млн грн,
- Покровська – 3,07 млн грн.
За словами Лукашука, кошти підуть на організацію харчування дітей, підтримку шкільної кухні та створення комфортних умов у навчальних закладах.
Раніше “Особи” також сповіщали: Для дітей з окупованої Донеччини у Дніпрі запрацює школа.



















