Новини

Громади Дніпропетровщини отримають кошти від держави на безкоштовне харчування у школах

З 1 вересня буде безкоштовне харчування у школах Дніпропетровщини для учнів початкових класів.

365Переглядів

З 1 вересня 2025 року на Дніпропетровщині учні початкових класів отримують безоплатне гаряче харчування.

Про це повідомив очільник обласної ради Микола Лукашук.

Кабміні ухвалив постанову №961, яка забезпечує фінансування харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти через освітню субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам.

Для Дніпропетровської області на це передбачено 113,4 млн грн: обласний бюджет отримав 3,6 млн грн, решта коштів розподілена між громадами.

Найбільше підтримуються:

  • Дніпровська громада – 23,5 млн грн,
  • Криворізька – 21,1 млн грн,
  • Кам’янська – 10,4 млн грн,
  • Павлоградська – 4,15 млн грн,
  • Покровська – 3,07 млн ​​грн.

За словами Лукашука, кошти підуть на організацію харчування дітей, підтримку шкільної кухні та створення комфортних умов у навчальних закладах.

Раніше “Особи” також сповіщали: Для дітей з окупованої Донеччини у Дніпрі запрацює школа.

Залишити відповідь