Новини

У Кривому Розі суд виніс вирок матері, яка здала шкільні ноутбуки синів у ломбард

Мешканці Кривого Рогу, яка здала у ломбард ноутбуки синів, винесли вирок.

306Переглядів

Мати трьох дітей з Кривого Рогу у жовтні 2024 року отримала від гімназії хромбуки у тимчасове користування для двох синів, які навчаються у 4 та 5 класах. Згідно з договором, вона взяла на себе матеріальну відповідальність за техніку.

Проте в березні 2025 року, прагнучи покращити свій фінансовий стан, вона здала комп’ютери до ломбарду, завдавши закладу збитків на 7 102 гривні. Експерти оцінили кожен ноутбук у 3 551 гривню з урахуванням зносу, хоча первісна вартість за договором становила 8 970 гривень. Про це повідомляє «Перший Криворізький» із посиланням на вирок Саксаганського суду.

Гімназія подала позов про відшкодування збитків у сумі 17 940 гривень. Під час суду жінка визнала провину та уклала угоду зі слідством.

Саксаганський суд визнав її винною у розтраті чужого майна в умовах воєнного стану та призначив покарання — 5 років ув’язнення з випробувальним терміном 1 рік. Крім того, вона зобов’язана компенсувати навчальному закладу 17 940 гривень.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі повідомили про підозру двом посадовцям, які брали 2500 доларів за вступ до вишу”.

Залишити відповідь