Новини

Російські війська били по Нікопольському та Синельниківському районах, збито 2 ворожих БпЛА

Агресор використовував FPV-дрони, БпЛА та артилерію.

251Переглядів

На Дніпропетровщині у ніч на 16 вересня захисники неба збили 2 безпілотники.

Про це повідомив начальник ДніпроОВА, посилаючись на ПвК.

Крім того, продовжувався ворожий терор Нікопольщини. Агресор атакував райцентр, Покровську і Марганецьку громади. На тамтешні території спрямував FPV-дрони, обстрілював з артилерії. Понівечені інфраструктура, господарська споруда, 3 приватні будинки. Ще один зайнявся, вогонь загасили. Зачепило лінію електропередач.

На Синельниківщині російська армія вдарила по Покровській, Маломихайлівській і Межівській громадах, застосувавши БпЛА. Постраждав 41-річний чоловік. Загорілися 2 приватні оселі та гараж.

Протягом минулого дня, 15 вересня, росіяни завдавали ударів по трьох районах Дніпропетровщини.

FPV-дронами та артилерією ворог атакував Нікопольщину – райцентр, Покровську, Марганецьку, Мирівську громади. Постраждали двоє людей – 65-річна жінка та 33-річний чоловік. Лікуватимуться амбулаторно. Пошкоджені інфраструктура, багатоповерхівка і приватний будинок, господарська споруда, 3 магазини, авто, лінія електропередач.

По Межівській громаді Синельниківського району агресор влучив безпілотником. Понівечена автівка.

БпЛА противник поцілив по Грушівській громаді, що на Криворіжжі. Побитий водогін. Горіла суха трава.

Раніше “Особи” також сповіщали: «Рівень мобілізації в Україні стабільний з тендецією до зростання” – Шмигаль.

Залишити відповідь