АфішаНовини

У Дніпропетровській філармонії при свічках відкриють камерний сезон 2025–2026

Для участі у події потрібно зареєструватися.

181Переглядів

18 вересня о 18:30 у Великій залі Дніпропетровської філармонії відбудеться урочисте відкриття камерного сезону при свічках. 

Про це інформує пресслужба обласної ради.

Цьогорічна програма носить назву «Танці народів Світу – від сакральних до світських».

У програмі:

  • Ігор Шамо – Дивертисмент в старовинному стилі;
  • Едвард Елгар – Салют, Любов!; Sospiri («Ти зітхаєш»);
  • Клод Дебюссі – Священні танці і світські танці;
  • Бела Барток – Румунські танці;
  • Ніколас Скалькоттас – Чотири грецькі танці;
  • Мануель де Фалья – Танець вогню;
  • Войцех Кілар – Orawa.

Виконують: Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії

Диригент: Андрій Рахманін (Київ)

Солістка: Анна Воронова (арфа, Австрія/Україна) – співпрацювала з оркестром Kendlingers K&K Philharmoniker, Franz Lehar Festival та українським проєктом «Пнябзик».

Прес-підхід відбудеться 18 вересня 2025 року о 18:00 у холі першого поверху Дніпропетровської філармонії.

Спікери:

  • Олександр Хасапов – директор та художній керівник Дніпропетровської філармонії;
  • Андрій Рахманін – диригент.

Для участі обов’язкова попередня реєстрація за телефоном: +38 (067) 22 31 988.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпропетровській філармонії урочисто відкриють 86 сезон: що заплановано.

Залишити відповідь