Новини

Ексзаступнику голови ДніпроОВА знову зменшили заставу

Вищий антикорупційний суд зменшив заставу обвинуваченому ексзаступнику голови ДніпроОВА.

308Переглядів

Вищий антикорупційний суд частково задовольнив клопотання захисту колишнього першого заступника начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Володимира Орлова та зменшив визначену йому заставу з 9 до 8 мільйонів гривень. Водночас суд продовжив дію запобіжних обов’язків підозрюваного до 22 листопада.

Про це  повідомило видання «Слово і діло».

Володимира Орлова обвинувачують у вимаганні неправомірної вигоди. Раніше антикорупційний суд відпустив його під заставу у 15 млн грн, а апеляційна палата збільшила суму до 22 млн.

Згідно з ухвалою, він і надалі зобов’язаний прибувати на виклик слідчого та суду, не залишати межі Києва та області без дозволу, повідомляти про зміну місця проживання чи роботи, не контактувати зі свідками, здати закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Прокурор САП наполягав на продовженні запобіжних заходів, тоді як захисник просив ще раз зменшити розмір застави.

«Запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 9 000 000 грн змінити в частині суми застави, а саме зменшити обвинуваченому (Орлову – ред.) розмір застави, достатній для забезпечення виконання обвинуваченим обов`язків, передбачених КПК України, до розміру, що становить 8 003 004 грн. Продовжити строк дії обов’язків, покладених на обвинуваченого ухвалою Вищого антикорупційного суду від 25.07.2025, на два місяці. Строк дії обов’язків встановити до 22 листопада 2025 року», – йдеться в рішенні.

Раніше “Особи” також писали: “Депутатку Дніпропетровської облради судитимуть за фіктивну службу в ЗСУ: де і коли”.

Залишити відповідь