Новини

У Кам’янському судитимуть жінку, яка пограбувала 76-річну пенсіонерку

Досудове розслідування щодо місцевої жительки, яка заволоділа майном пенсіонерки, завершено - матеріали передано до суду.

262Переглядів

Раніше судима містянка у дворі будинку заговорила з 76-річною жінкою про «зняття порчі». Дійшовши до квартири потерпілої, незнайомка намагалася пройти всередину, однак господарка не впустила її. Тоді зловмисниця силоміць відчинила двері, схопила в приміщені сумку з грошима та втекла.

Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.

Оперативники Кам`янського РУП затримали зловмисницю.

Слідчі, під процесуальним керівництвом окружної прокуратури, завершили досудове розслідування та направили обвинувальний акт відносно фігурантки до суду. Їй інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.

Нагадаємо, раніше “Особи” також писали: У Кам’янському затримали 27-річного чоловіка за пограбування підлітка.

Залишити відповідь