Новини

У Дніпрі 19-річний хлопець вбив чоловіка ударом пляшки по голові

62-річного чоловіка з тілесними ушкодженнями виявили на Набережній Перемоги.

330Переглядів

Під час конфлікту на вулиці зловмисник вдарив потерпілого по голові пляшкою. Від отриманої травми 62-річний чоловік помер на місці.

Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.

8 жовтня близько 06.00 до поліції надійшло повідомлення про виявлення чоловіка з тілесними ушкодженнями на вулиці Набережна Перемоги в Соборному районі. Як писали місцеві ТГ-канали, перехожі помітили на траві чоловіка без ознак життя, після чого звернулися до поліції.

На місці працювала слідчо-оперативна група  Дніпровського РУП №1. 19-річного зловмисника затримали.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні умисного вбивства.

Санкція статті – до 10 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Також “Особи” раніше писали: На Дніпропетровщині судять подружжя, яке до смерті побило 4-річного сина за хліб та печиво.

Залишити відповідь