Новини

В Дніпрі та області запровадили графіки погодинних відключень електроенергії

22 жовтня за командою НЕК Укренерго на Дніпропетровщині запровадили графіки погодинних відключень електроенергії.

572Переглядів

Жителі одного з районів Дніпра скаржаться, що після екстрених знеструмлень у їхніх будинках розпочалися стабілізаційні. Відтак без світла їм доведеться бути близько 12 годин.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на ДТЕК.

За інформацією ДТЕК, 22 жовтня стабілізаційні відключення відбуватимуться за таким графіком:

  • для черги 1.1 світло відключать з 13:00 до 15:30 та з 22:30 до 24:00;
  • для черги 1.2 не буде електрики з 13:00 до 15:30;
  • для черги 2.1 електроенергію вимикатимуть з 13:00 до 15:30 та з 22:30 до 24:00;
  • для черги 2.2 живлення припинять з 22:30 до 24:00;
  • для черги 3.1 світло відключать з 15:30 до 19:00;
  • для черги 3.2 не буде електрики з 15:30 до 19:00;
  • для черги 4.1 живлення припинять з 15:30 до 19:00;
  • для черги 4.2 електроенергію не вимикатимуть;
  • для черги 5.1 живлення припинять з 19:00 до 22:30;
  • для черги 5.2 світла не буде з 19:00 до 22:30;
  • для черги 6.1 електроенергію вимикатимуть з 19:00 до 22:30;
  • для черги 6.2 живлення не припинятимуть.

Споживачів ЦЕК попередили, що сьогодні з 15:30 до 00:00 їх відключатимуть за такими графіками:

  • 1.1 підчерга: з 15:30 до 19:00.
  • 2.1 підчерга: з 15:30 до 19:00.
  • 2.2 підчерга: з 15:30 до 19:00.
  • 3.1 підчерга: з 19:00 до 22:30.
  • 4.1 підчерга: з 19:00 до 22:30.
  • 4.2 підчерга: з 19:00 до 22:30.
  • 5.1 підчерга: з 22:30 до 00:00.
  • 6.1 підчерга: з 22:30 до 00:00.
  • 6.2 підчерга: з 22:30 до 00:00.

На Дніпропетровщині з 8-ї ранку 24 жовтня запровадили екстрені відключення електрики. Відтак у частини жителів області зникло світло.

Раніше “Особи” також сповіщали: Кого на цьому тижні відключать у Дніпрі від водопостачання за борги.

Залишити відповідь