Жителі одного з районів Дніпра скаржаться, що після екстрених знеструмлень у їхніх будинках розпочалися стабілізаційні. Відтак без світла їм доведеться бути близько 12 годин.
Про це повідомляє Суспільне з посиланням на ДТЕК.
За інформацією ДТЕК, 22 жовтня стабілізаційні відключення відбуватимуться за таким графіком:
- для черги 1.1 світло відключать з 13:00 до 15:30 та з 22:30 до 24:00;
- для черги 1.2 не буде електрики з 13:00 до 15:30;
- для черги 2.1 електроенергію вимикатимуть з 13:00 до 15:30 та з 22:30 до 24:00;
- для черги 2.2 живлення припинять з 22:30 до 24:00;
- для черги 3.1 світло відключать з 15:30 до 19:00;
- для черги 3.2 не буде електрики з 15:30 до 19:00;
- для черги 4.1 живлення припинять з 15:30 до 19:00;
- для черги 4.2 електроенергію не вимикатимуть;
- для черги 5.1 живлення припинять з 19:00 до 22:30;
- для черги 5.2 світла не буде з 19:00 до 22:30;
- для черги 6.1 електроенергію вимикатимуть з 19:00 до 22:30;
- для черги 6.2 живлення не припинятимуть.
Споживачів ЦЕК попередили, що сьогодні з 15:30 до 00:00 їх відключатимуть за такими графіками:
- 1.1 підчерга: з 15:30 до 19:00.
- 2.1 підчерга: з 15:30 до 19:00.
- 2.2 підчерга: з 15:30 до 19:00.
- 3.1 підчерга: з 19:00 до 22:30.
- 4.1 підчерга: з 19:00 до 22:30.
- 4.2 підчерга: з 19:00 до 22:30.
- 5.1 підчерга: з 22:30 до 00:00.
- 6.1 підчерга: з 22:30 до 00:00.
- 6.2 підчерга: з 22:30 до 00:00.
На Дніпропетровщині з 8-ї ранку 24 жовтня запровадили екстрені відключення електрики. Відтак у частини жителів області зникло світло.
Раніше “Особи” також сповіщали: Кого на цьому тижні відключать у Дніпрі від водопостачання за борги.



















