У Дніпрі з 1 квітня підвищили розміри плати за абонентське обслуговування споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення. Це вже друге підвищення тарифів на воду цього року.
Про це сказано на сайті комунального підприємства “Дніпроводоканал”.
Відключатимуть водопостачання абонентам у таких багатоквартирних будинках:
- вул. Квітки Цісик, буд. 9;
- вул. Квітки Цісик, буд. 11;
- вул. Квітки Цісик, буд. 13;
- вул. Квітки Цісик, буд. 15;
- вул. Квітки Цісик, буд. 17.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Марганці готуються до відключення водопостачання через борги КП: як реагують споживачі.



















