У ході розслідування поліцейські встановили, що вказівки підпалювати автівки жінка отримувала через Telegram та залучила до скоєння злочинів свою неповнолітню дитину.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Вони діяли за чітко розробленою схемою: обирали транспортні засоби, фіксували їхнє розташування, здійснювали підпал, а потім надсилали фото- та відеозвіт замовнику для отримання грошової винагороди.
Під час слідства правоохоронці зібрали достатньо доказів та довели причетність фігурантів до п’яти фактів підпалів автівок.

Під процесуальним керівництвом Лівобережної окружної прокуратури міста обом фігурантам повідомили про підозру у вчиненні умисного пошкодження чужого майна шляхом підпалу, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України). Крім цього, жінці інкримінують втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність, що передбачено ст. 304 КК України).

Після завершення досудового розслідування обвинувальний акт направили до суду для розгляду по суті.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі затримали неповнолітніх підпалювачів автомобіля.



















