Новини

У Дніпропетровській області за добу упіймали трьох браконьєрів

Вони сумарно натягали риби на 50 тисяч гривень.

260Переглядів

За минулу добу, 14 листопада, у двох районах Дніпропетровщини рибінспектори упіймали “на гарячому” трьох браконьєрів.

Про це повідомляє Дніпропетровський рибоохоронний патруль.

Під час перевірки на Кам’янському водосховищі, у місті Верхньодніпровськ, інспектори виявили грубе порушення.

Двоє працівників приватного підприємця ловили рибу з човна за допомогою жилкових сіток, довжина яких значно перевищувала дозволені норми.

“Таким чином вони порушили Правила промислового рибальства у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах. За результатами перевірки складено два протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, а завдані державі збитки становлять 21 624 грн”, – йдеться у повідомленні.

У порушників вилучили шість заборонених сіток. Незаконно виловлену рибу передали суб’єкту господарювання, з яким укладено договір про відповідальне зберігання продукції.

У другій частині області, поблизу Кривого Рогу, на річці Саксагань інспектори зафіксували ще один факт браконьєрства. Громадянин ловив рибу убрід, використовуючи жилкову сітку з діаметром вічка 30 мм.

Чоловік порушив Правила любительського рибальства та отримав адміністративний протокол за ст. 63 Закону України “Про тваринний світ” і ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Сітку та рибу теж було вилучено, а незаконний улов передано на відповідальне зберігання. Збитки рибному господарству України склали 28 254 грн.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині браконьєри завдали державі понад 400 тис. грн збитків.

Залишити відповідь