Новини

Стрільці з Дніпра та Кривого Рогу здобули медалі на турнірі в Польщі

Спортсмени з Дніпропетровської області вибороли призові місця на турнірі зі стрільби кульової в Польщі.

231Переглядів

Спортсмени Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності показали високі результати на міжнародному турнірі зі стрільби кульової «Polish Open Kaliber 2025», який відбувся 27–30 листопада в Бялистоку (Польща).

Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

  • Чемпіонами у вправі ПП-мікс стали криворіжці Вілена Бевз та Максим Гімон.
  • Срібну медаль серед юніорів у вправі ПП-3 здобув вихованець криворізької школи стрільби Максим Гімон.
  • Бронзові медалі у вправах ПП-мікс (разом з Ігорем Соловеєм) та ПП-3 отримала дніпрянка Поліна Колеснікова.

Команда Відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області привітала спортсменів та їхніх тренерів з успіхом на міжнародних змаганнях.

Раніше “Особи” також писали: “Павлоградські кікбоксери перемогли на чемпіонаті світу в Абу-Дабі”.

Залишити відповідь