Спортсмени Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності показали високі результати на міжнародному турнірі зі стрільби кульової «Polish Open Kaliber 2025», який відбувся 27–30 листопада в Бялистоку (Польща).
Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.
- Чемпіонами у вправі ПП-мікс стали криворіжці Вілена Бевз та Максим Гімон.
- Срібну медаль серед юніорів у вправі ПП-3 здобув вихованець криворізької школи стрільби Максим Гімон.
- Бронзові медалі у вправах ПП-мікс (разом з Ігорем Соловеєм) та ПП-3 отримала дніпрянка Поліна Колеснікова.
Команда Відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області привітала спортсменів та їхніх тренерів з успіхом на міжнародних змаганнях.
Раніше “Особи” також писали: “Павлоградські кікбоксери перемогли на чемпіонаті світу в Абу-Дабі”.
























