Новини

На Дніпропетровщині жінка викликала поліцію на вигадане вбивство

На Дніпропетровщині повідомили про підозру жінці, яка вигадала вбивство свого чоловіка.

201Переглядів

Жителька Павлоградського району повідомила поліцію про нібито вбивство свого чоловіка. Виявилося, що вона це вигадала.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

17 листопада до правоохоронців надійшло повідомлення від жінки з села Новоселівське, яка заявила, що через ревнощі нібито завдала смертельних ударів чоловікові сокирою. На місце терміново прибули поліцейські Павлоградського районного відділу, проте під час перевірки встановили, що інформація не відповідає дійсності — факт убивства не підтвердився.

Слідчі повідомили жінці підозру за ч.1 ст.383 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення). Триває досудове розслідування.

Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському чоловік вдарив перехожого ножем: нападника затримали”.

Залишити відповідь