На лінію «103» надійшов виклик про двох жінок та 16-річну дитину, які поскаржилися на отруєння: запаморочення, нудота, блювота та прискорене серцебиття. На місце терміново виїхали медики. Вони госпіталізували потерпілих до лікарні у стані середньої тяжкості.
Про це повідомили в Дніпропетровському обласному центрі екстреної медицини.
Виявилося, що жінки та дитина ледь не загинули через використання бензинового генератора у підвальному приміщенні. Вихлопні гази потрапляли всередину оселі і шкодили здоров’ю мешканців будинку. За словами медиків, це жахливий і класичний випадок отруєння чадним газом.
Дніпропетровський обласний центр екстреної медичної допомоги попереджає: чадний газ не має запаху і може вбити непомітно, тому обережність і дотримання правил безпеки рятують життя.
Експерти нагадують про правила безпеки:
- Генератор можна використовувати тільки на відкритому повітрі;
- Встановлюйте його на відстані не менше 6 метрів від вікон, дверей і вентиляційних отворів;
- Переконайтеся, що вихлопні гази не потрапляють у житло або сусідні приміщення.
Раніше “Особи” також писали: “Антициклон Frieda приніс на Дніпропетровщину тепло та вологу”.



















