Новини

На Дніпропетровщині сім’я ледь не загинула через бензиновий генератор у підвалі будинку

У Криничанській громаді троє людей ледь не загинули через отруєння чадним газом. На щастя, парамедична бригада Криничанської підстанції оперативно надала допомогу і врятувала постраждалих.

270Переглядів

На лінію «103» надійшов виклик про двох жінок та 16-річну дитину, які поскаржилися на отруєння: запаморочення, нудота, блювота та прискорене серцебиття. На місце терміново виїхали медики. Вони госпіталізували потерпілих до лікарні у стані середньої тяжкості.

Про це повідомили в Дніпропетровському обласному центрі екстреної медицини.

Виявилося, що жінки та дитина ледь не загинули через використання бензинового генератора у підвальному приміщенні. Вихлопні гази потрапляли всередину оселі і шкодили здоров’ю мешканців будинку. За словами медиків, це жахливий і класичний випадок отруєння чадним газом.

Дніпропетровський обласний центр екстреної медичної допомоги попереджає: чадний газ не має запаху і може вбити непомітно, тому обережність і дотримання правил безпеки рятують життя.

Експерти нагадують про правила безпеки:

  • Генератор можна використовувати тільки на відкритому повітрі;
  • Встановлюйте його на відстані не менше 6 метрів від вікон, дверей і вентиляційних отворів;
  • Переконайтеся, що вихлопні гази не потрапляють у житло або сусідні приміщення.

Раніше “Особи” також писали: “Антициклон Frieda приніс на Дніпропетровщину тепло та вологу”.

Залишити відповідь