Їм інкримінують заволодіння бюджетними коштами, вчинене у складі організованої групи, та службове підроблення.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.
Слідство встановило, що посадовці комунального підприємства, діючи за попередньою змовою з підрядниками та субпідрядними організаціями, використали проєкт з підвищення енергоефективності закладів освіти як інструмент власного збагачення.
Учасники схеми забезпечували укладення договорів на виконання робіт з утеплення фасадів шкільних будівель у м. Дніпро за завищеними цінами. Фактично у роботах застосовувалися будматеріали нижчого класу та якості, ніж передбачено проєктно-кошторисною документацією.
За період 2024–2025 років підозрювані завдали збитків бюджету громади на суму 14,2 млн гривень, що підтверджено висновками експертиз.
У ході обшуків вилучено майже 50 тисяч доларів США, понад 900 тисяч гривень та 7 200 євро готівкою, мобільні телефони, ноутбуки, комп’ютери та накопичувачі. На вилучене майно накладено арешт.
Наразі судом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі викрили посадовця міськради зі спільниками, які привласнили понад 3,3 млн грн на відновленні житла після обстрілів.























