Новини

Чиновники з міськради Дніпра привласнили понад 14 млн гривень на утепленні шкіл 

Обласна прокуратура повідомила про підозру семи особам, зокрема директору КП Дніпровської міськради, двом його заступникам, директору підрядного підприємства, субпідрядникам та інженеру з технічного нагляду.

293Переглядів

Їм інкримінують заволодіння бюджетними коштами, вчинене у складі організованої групи, та службове підроблення.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

Слідство встановило, що посадовці комунального підприємства, діючи за попередньою змовою з підрядниками та субпідрядними організаціями, використали проєкт з підвищення енергоефективності закладів освіти як інструмент власного збагачення.

Учасники схеми забезпечували укладення договорів на виконання робіт з утеплення фасадів шкільних будівель у м. Дніпро за завищеними цінами. Фактично у роботах застосовувалися будматеріали нижчого класу та якості, ніж передбачено проєктно-кошторисною документацією.

За період 2024–2025 років підозрювані завдали збитків бюджету громади на суму 14,2 млн гривень, що підтверджено висновками експертиз.

У ході обшуків вилучено майже 50 тисяч доларів США, понад 900 тисяч гривень та 7 200 євро готівкою, мобільні телефони, ноутбуки, комп’ютери та накопичувачі. На вилучене майно накладено арешт.

Наразі судом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі викрили посадовця міськради зі спільниками, які привласнили понад 3,3 млн грн на відновленні житла після обстрілів.

Залишити відповідь