Пізно ввечері 7 січня у Дніпропетровській області зупинили частину поїздів через безпекові міркування та блекаут у регіоні. Пасажирів, які опинилися в зупинених потягах, просять зберігати спокій та слідувати вказівкам залізничників. Також є затримки в регіональних рейсах.
Про це повідомляє “Укрзалізниця”.
Мова йде про електрички, які проїжджають через Дніпропетровську область. Зокрема, мова про наступні рейси:
- Запоріжжя – Синельникове;
- Чаплине – Синельникове;
- Дніпро – Чаплине;
- Пʼятихатки – Дніпро.
Рух відновлять, коли буде змога. Поки пасажирів просять дослухатися до порядку дій, який оголошують залізничники.
Також усі поїзди в регіоні переводять на резервну теплову тягу. Є контрольовані затримки ряду рейсів:
- 734 Київ — Дніпро;
- 37 Запоріжжя — Київ;
- 119 Дніпро — Холм;
- 79 Дніпро — Львів;
Рух поїздів Dnipro City Express 8 січня також буде налагоджено під теплотягою.
У містах, де є електротранспорт, його будуть намагатися замінити автобусами. Про такий намір повідомив мер Дніпра Філатов.
Аналогічна ситуація з електрикою була також у Запоріжжі. Але електропостачання вже відновлено, триває подача води та тепла в оселі. Поїзди курсують у звичному режимі. Блекаут тривав близько семи годин.
Раніше “Особи” також писали: ЄБРР має намір фінансово підтримати техногенну безпеку дніпровського метро.



















