У минулому рокі жодна з петицій до Дніпровської міської ради не набрала необхідної кількості голосів для її розгляду на сесії міської ради.
Про це повідомила у відповіді на інформзапит начальник управління по роботі зі зверненнями громадян Дніпровської міської ради Єфімова Тетяна Борисівна.
Загалом у 2025 році дніпряни на платформі електронної демократії Е-DЕМ «Місцеві петиції» оприлюднили 9 електронних петицій до Дніпровської міської ради. Це на 18% менше, ніж у 2024-му, коли теж жодна петеція не набрала достатньо голосів.
Для порівняння: у 2020 р. дніпряни подали 184 петиції, 2021 – 105, 2022 – 53. Поріг підписів людей для розгляду петиції Дніпровська міська рада піднімала вже три рази: спочатку з 500 підписів – до 900, потім – до 1.000, а напередодні місцевих виборів 2020 року – до 3.000 підписів.
Петиції 2025 року стосувалися таких сфер:
- благоустрій міста та будівництво – 6,
- житлово-комунальне господарство – 1,
- інші – 2.
«У 2025 році петиції не набрали 3.000 і більше голосів, – повідомила Тетяна Єфімова. – Всі петиції, які в установлений термін не набрали необхідної кількості голосів на їх підтримку, відповідно до частини 10 статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» розглянуті як звернення громадян».
Також вона повідомила, що відповіді на торішні петиції опубліковані у підрозділі «Відповіді на електронні петиції, які не набрали необхідної кількості голосів» на офіційному вебсайті Дніпровської міської ради.




















