Дніпропетровська область була відзначена Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні за успішну реалізацію ініціатив у рамках програми PRO_MentalHealth. Команду обласної військової адміністрації визнали Стратегічним партнером, а також передали чотири автомобілі для Центрів психосоціальної підтримки, що працюватимуть у громадах.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
Представники області взяли участь в урочистому заході у Києві, під час якого було підписано меморандум між Міністерством у справах ветеранів та Фондом.
«Команда від Дніпропетровщини долучилася до урочистого заходу у столиці. Під час нього був підписаний меморандум між Мінветеранів та Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні, – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення ОВА Олена Кришень. – Приємно, що партнери високо оцінили й нашу роботу. Вручили обласній військовій адміністрації відзнаку Стратегічний партнер».
Відзнака стала результатом реалізації проєкту «Комплексна підтримка дітей, сімей і громад, які постраждали через війну». За програмою PROMentalHealth у регіоні створили Центри психосоціальної підтримки, де мешканці отримують психологічну, соціальну, юридичну та інформаційну допомогу.
Нові автівки направлять у Верхньодніпровську, Дніпровську, Лозуватську та Царичанську громади. На них працюватимуть мобільні бригади, які надаватимуть послуги, зокрема ветеранам та їхнім родинам, а також посилять напрям реабілітації та інтеграції воїнів у громади.
Раніше “Особи” також писали: “Конкурс на голову митниці: у кандидата з Дніпра найнижчій показник IQ”.























